Producent RCF
Producent KV2-Audio
Producent Superlux
Producent Art
Producent Orange
Producent TRex
Producent Outlet

KV2 Audio System VHD

2010-06-21

VHD 2.15/ VHD 2.16

VHD 2.15 (4 ohm) i VHD2.16 (8 ohm) to subwoofery na 2 wooferach 15”, to rozwinięta wersja konstrukcja kolumny KV2 Audio ES 2.5, która stała się standardem kompaktowego subwoofera o wysokiej mocy. Konstrukcja akustyczna bazuje na ekstremalnym obciążeniu asymetrycznych komór, dając ekstremalnie wysoką moc i rewelacyjną kontrolę głośników. Obudowa jest zbudowana według tych samych wysokich standardów jak VHD 4.18, łącznie z zaczepami Fly Track, umożliwiających zabezpieczenie kolumn na ziemi, lub podwieszenie ich razem z modułami VHD 2.0 / VHD 1.0. Wyśmienicie działa jako kolumna wyższego basu w połączeniu z kolumna ultra niskich częstotliwości VHD 1.21, jako część pięcio drożnego systemu.

VHD 4.18

VHD 4.18 to system 4 18” wooferów, zamkniętych w czterech osobnych obudowach. Takie rozwiązanie pozwala na łatwiejsze ustawienie i transport systemu. Gdy zostanie złożony, VHD 4.18 staje się wysoko efektywnym systemem neodymowych subwooferów z ogromnym wyjściem. W założeniu system został zaprojektowany by dać wysoką czułość – 110dB przy 1W/1m, i daje olbrzymie wyjście: 149dB gdy pracuje na pełnej mocy. Każda kolumna posiada duży otwór, który staje się zoptymalizowaną tubą, kiedy wszystkie 4 kolumny zostaną połączone. System na czterech 18” subwooferach daje ekstremalne wyjście, kontrolowane niskie częstotliwości i rozdzielczość. Obudowa zawiera zaczepy Fly Track umożliwiająca zabezpieczenie kolumn na ziemi, lub podwieszenie subwooferów, jeżeli taka opcja jest preferowana.

VHD 1.21

VHD 1.21, to subwoofer na 21” głośniku w obudowie Low Q band pass, który daje rozszerzenie i wagę w aplikacjach gdzie chcesz tak samo poczuć jak i usłyszeć dźwięk wysokiej rozdzielczości. Pracuje od 23Hz z efektywnością dwóch kolumn 102dB. Posiada taką samą powierzchnię podstawy jak pozostałe subwoofery VHD, w małej i lekkiej obudowie, łatwej do transportu. Obok VHD 2.15 tworzy część nadzwyczajnego pięciodrożnego systemu.


 

Katalog Produktów